Login
  Search  
 
 
Nieuws.
Planten zijn niet zo mobiel als dieren. Toch is de flora flink 'in beweging'. Er is dan ook altijd wel wat te melden. Hieronder kun je er meer over lezen in tal van nieuwsberichten over opmerkelijke ontdekkingen, leuke wetenswaardigheden en nieuwe ontwikkelingen in recente jaren. Ook nieuwsberichten over FLORON als organisatie, over nieuwe projecten en projectresultaten tref je hier aan. Daarover is ook regelmatig te lezen in FLORONNieuws.
Nieuws
13

De nieuwe formulieren van FLORON zijn hier te downloaden. Het papier van de gedrukte exemplaren is te prefereren om mee te nemen in het veld, eigen printjes zullen in het algemeen wat minder watervast zijn.
Het Detailformulier vervangt het Rode-Lijstformulier en is te gebruiken om gedetailleerde verspreidingsgegevens van Rode-Lijstsoorten en andere bijzondere soorten te noteren. Het BSP-formulier wordt alleen gebruikt binnen het BSP (Bedreigde-SoortenProject).
Ook de bijbehorende instructies zijn hier te downloaden.
DOWNLOAD Detailformulier
DOWNLOAD BSP-formulier
DOWNLOAD instructie Detailformulier
DOWNLOAD instructie BSP-formulier
 

Meldingskaartje
Meldingskaartjes zijn bedoeld voor losse waarnemingen van bijzondere soorten of van soorten op bijzondere groeiplaatsen. Ze zijn te verkrijgen bij het landelijk bureau van FLORON of bij het NHN Leiden. Het hier te verkrijgen bestandje van een meldingskaartje is uit te printen, in te vullen, uit te knippen, dubbel te vouwen en dan geschikt om in te sturen. Vooral geschikt voor de hoge nood en voor een enkele waarneming.
DOWNLOAD Meldingskaartje (meldkrt.pdf, 55kB)

Geplaatst in: Flora-nieuws, Downloads

  © PlumIT
Terms Of Use  Privacy Statement